Kloboucké Zvony leden až únor 2024

Vážení přátelé, máme pro Vás náš sborový list s pozvánkami na bohoslužby, setkání, koncerty a další akce. Zvony najdete ve formátu pdf také v sekci "Ke stažení".

Adventní koncert

Srdečně Vás zveme na adventní koncert, který se bude konat v evangelickém kostele v Kloboukách u Brna v neděli 10. prosince od 18 hodin.

Vánoce a advent

Bratři a sestry, v čase adventu a blížících se Vánoc se taky blíží naše již tradiční akce na které Vás srdečně zveme.

3.12 od 14:00 - adventní trh
10.12. od 18:00 - koncert Ireny Budweiserové
24.12 od 9:30 - bohoslužba s vánoční hrou
5.12 od 18:00 - vánoční koncert sboru Izmael

Bohoslužba k výročí otevření kostela

Srdečně Vás zveme na slavnostní bohoslužbu k výročí otevření našeho kostela před 140 lety. Přivítáme také hosty ze sboru v Javorníku, zazpíváme z Elsnerova kancionálu a bude k vidění také výstava k historii kostela.
v neděli 29. října 2023 v 9:30

Kloboucké Zvony říjen až prosinec 2023