Vítej léto

Setkání pro celou rodinu na závěr školního roku. Od 9:30 bohoslužby s Večeří Páně v Evangelickém kostele v Kloboukách u Brna. Od 14:00 hodin divadlo Maxipes Fík pro děti a od 18:00 hodin koncert Brno Cello Quartet Solitutticelli. Těšíme se na setkání.

Divadlo pro celou rodinu

Během letošní Noci kostelů u nás uvidíte divadlo o tom cestě z Čech až na konce země.

Noc kostelů 2024

Zveme na setkání při tradiční akci Noc kostelů. Poslechněte si zpěv našich pěveckých sborů, hudební nástroje žáků Základní umělecké školy a nebo přijďte na divadelní představení. Bude i prostro pro rozhovory a občerstvení

Nanebevstoupení - bohoslužba pro nemoc zrušena

S lítostí musíme bohoslužbu na slavnost Nanebevstoupení 9.5.2024 kvůli nemoci zrušit. Děkujeme za pochopení.

Náboženský dialog mezi křesťany, židy a muslimy

Srdečně Vás zveme na přednášku o náboženském dialogu mezi křesťany, židy a muslimy. Přednášet nám bude evangelický farář pro menšiny a laureát Ceny zmocněnkyně vlády pro lidská práva Mikuláš Vymětal. Uskuteční se 23.5.2024 v 18hod na evangelické faře v Kloboukách u Brna.