velikost písma: AAA

Nápověda

Zde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Pokud zde nenaleznete odpověď na Váš dotaz, napište, prosím e-mail, který se bude snažit Váš dotaz zodpovědět.

Web a jeho obsah

Nefunguje mi navigace, stránky jsou rozhozené a ošklivé.

Stránky nejsou optimalizované pro prohlížeč Internet Explorer verze 6 a nižší. V případě prohlížení webu v těchto prohlížečích je možné, že se stránky nezobrazí správně a může docházet k chybám. Řešením tohoto problému je instalace novější verze prohlížeče, případně instalace jiného (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera).

Když kliknu na některé odkazy, zobrazí se mi varování, že stránka nebyla nalezena.

Je možné, že některé stránky zatím postrádají svůj obsah nebo neexistují. Na její výrobě se pravděpodobně pracuje a proto prosíme o trpělivost.

Chci upravovat stránky, ale neznám přihlašovací jméno ani heslo.

Přihlašovací jméno a heslo přiděluje .

Měl(a) jsem přístup do administrace, ale ztratil(a) jsem heslo. Co mám dělat?

Napište , který vám přidělí nové heslo.

Posílání aktualit na mail

Jak si mohu nechat posílat aktuality na e-mail?

Vpravo dole na těchto stránkách naleznete zelený čtverec s nadpisem "Zasílání novinek". Zde napište vaši e-mailovou adresu a přihlašte se k odebírání kliknutím na "Přihlásit se".


Poslané e-maily se zobrazují nějak "divně", mezi textem jsou různé klikyháky.

Vada byla v nastavení odesílání zpráv na straně stránek. Problém již byl vyřešen a zprávy by měly být odesílány v pořádku.


Nechci již dostávat aktuality mailem. Jak mám zasílání zrušit?

V každém e-mailu, který je posílán z těchto stránek naleznete dole odkaz. Kliknutím na tento odkaz zrušíte zasílání novinek. Zasílání je možné obnovit zpětně tím, že se znovu na těchto stránkách k odebírání přihlásíte.